Ta kontakt

Vi vil gjerne høre fra deg og snakke mer om hvordan vi kan hjelpe deg. Ring ditt nærmeste kontor eller registrer deg her, så hører du fra oss snart.

Hvis du har problemer med våre løsninger, send forespørselen din til support@bliksund.com for å få hjelp.

Kontakt oss

Kontakt salgsteamet vårt

Uten navn 1

Irene Dybdahl

Sales Director

+47 468 23 113
irene.dybdahl@bliksund.com

Uten navn 12

Asger Plæhn

Sales, Denmark

+45 299 99 281
asger.plaehn@bliksund.com

Uten navn 13

Michael Okmark

Sales, Sweden

+46 723 69 50 99
michael.okmark@bliksund.com

Uten navn 14

Martin A. Kasseth

Partnerships

+47 942 89 460
martin.kasseth@bliksund.com

Ta kontakt med ledergruppen

Janne

Janne Tvedt Morstøl

CEO

+47 951 96 224
janne.morstol@bliksund.com

Tor

Tor Laukvik

COO

+47 913 05 206
tor.laukvik@bliksund.com

Erik

Erik Guldbrandsen

CFO

+47 400 05 518
erik.guldbrandsen@bliksund.com

Atle

Atle Hellvik Havsø

CTO

+47 986 03 927
atle.havso@bliksund.com

Lena

Lena Bredde

Chief Medical Officer

+47 928 20 664
lena.bredde@bliksund.com

Thomas

Thomas Baun

Product Director

+45 226 45 991
thomas.baun@bliksund.com

Jan

Jan Falkevik

VP Corporate development

+47 909 90 997
jan.falkevik@bliksund.com

Cathrine

Cathrine Thaning

Marketing Director

+47 416 81 740
cathrine.thaning@bliksund.com

Bliksunds kontorer

Bliksund HQ Grimstad

Arendalsveien 25,
4878 Grimstad

+47 400 07 800

post@bliksund.com

Bliksund Oslo

Munkedamsveien 45,
0250 Oslo

+47 400 07 800

post@bliksund.com

Bliksund Bergen

Krokatjønnveien 15,
5147 Fyllingsdalen

+47 400 07 800

post@bliksund.com

Bliksund Sweden

IDEON Science Park,
Scheelevägen 16, 223 70 Lund

+46 760 90 10 60

post@bliksund.com

Bliksund Denmark

Sydhavnsvej 5 1,
7700 Thisted

+45 7199 0396

post@bliksund.com

Bliksund Vietnam

Tầng 19, PeakView Tower 36 Hoang Cau Dong Da Hanoi City, Vietnam

+84 868 326 966

post@bliksund.com